KONST / Litografier / Färglitografier 11944381
nr 1194 4381
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografier, 2 st. Numrerade och signerade. Motivet: 23x31
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:06:14
28/7 17:35:27
500 kr
30/7 16:52:24
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang